Zwolle 20-10-2019

Discussie in 'Beurzen' gestart door GarField000, 20 okt 2019.

  1. GarField000

    GarField000 Adult Moderator

    Lid geworden:
    1 okt 2012
    Berichten:
    1.119
    Leuk Bevonden:
    704
    Trofeepunten:
    240
    Vandaag op de beurs in zwolle gestaan. Ik heb bij Fatbob 2 terratjes gekocht (30x30x25) voor 2 Davus pentaloris die binnenkort deze kant op komen.
    [​IMG]

    Nou ik er toch ben heb ik ook een valdeur spin gekocht. Idiothele mira. Ik heb er al 1 gereserveerd bij Samuel in Sint-Niklaas. Maar om de kans op een vrouwtje te vergroten op een dame worden het er dus 2.
    [​IMG]

    Ook al lang op mijn verlanglijstje .... een Harpactira pulchripes. Wil hem al zo lang ... dus toch ook maar meegenomen.
    De H.pulchripes zat onder het plantje na het plaatsen in zijn huis ..... dus verder niet gestoord. Van buiten geprobeerd maar is het lastig te zien dat zijn zijn pootjes al een beetje blauw zijn.
    [​IMG]

    Bij beide diertjes zat een vervelling in het potje dus niet gevoerd vandaag. Bedankt Fatbob's Exotics.
     
    • Like Like x 6
  2. Cherell0 (Fatbob's Exotics)

    Cherell0 (Fatbob's Exotics) Sub-Adult

    Lid geworden:
    3 jan 2018
    Berichten:
    2.551
    Leuk Bevonden:
    1.385
    Trofeepunten:
    240
    Graag gedaan namens fatbob's exotics :relaxed:
    Altijd fijn te horen als men blij met ons is.
    (Al horen we ook graag als dat niet het geval is :relieved:)
     
  3. GarField000

    GarField000 Adult Moderator

    Lid geworden:
    1 okt 2012
    Berichten:
    1.119
    Leuk Bevonden:
    704
    Trofeepunten:
    240
    Ik ben NIET blij ....
    Krijg ik er nu 2?? :grin: (zeg maar nee, dan krijg je er twee).

    Nee ik heb nog helemaal geen negatieve ervaringen in de spinnenverkoop.
    Wel met het houden van spinnen :grin: ... (C.versicolor).
    Maar ik heb eigenlijk ook maar van een paar personen gekocht.
    10 komen bij Fatbob vandaan.
    Rest van Thorsten en Samuel. De G.pulchra van Marvin .. En dan had ik de C.versicolor en A.variegata uit duitsland waarbij de C.versicolor het niet meer doen. Hier hou ik het ook gewoon lekker bij. Wat de ene niet heeft, heeft de andere wel dus vind altijd wat ik zoek. Soms even wachten maar dat is ook niet erg.
     
    • Like Like x 2

Deel Deze Pagina